Mnohí z klientov, ktorí k nám prichádzajú sú ovplyvnení televíznou reklamou.

Vďaka nej majú pocit, že vybavenie hypotekárneho úveru je ľahké a rýchle, aj keď opak je často pravdou. Nikde totiž nie je prezentovaná skutočná doba práce na úvery, t.j. nie len samotná doba jeho schválenia, ale predovšetkým obdobie prípravy dokladov a následného zaisťovania podmienok čerpania úveru.

Zaistiť hypotekárny úver je administratívne a časovo náročná úloha vzhľadom k tomu, že sa jedná o dlhodobý úver, bude Vás výsledné zvládnutie tohto kroku či už dobré alebo zlé, sprevádzať 20 rokov a viac. Preto sme presvedčení, že je vhodné túto náročnú prácu zveriť odborníkom.
Stavebná firma KANGO Vám poskytne fundovanú podporu pri hľadaní najvýhodnejšieho modelu financovania výstavby Vášho domu. Vďaka znalosti trhu a dostupných finančných produktov sme schopní optimalizovať podmienky Vášho úveru tak, aby boli pre Vás čo najvýhodnejšie.

 business1

1. Financovanie stavby na etapy

Výstavba je rozdelená na viac etáp. Fakturuje sa vždy ukončená etapa podľa cenovej ponuky prípade práce naviac dopredu dohodnuté s investorom. Je to výhodné hlavne pre mladé rodiny, ktoré stavajú napríklad z hypotekárnych úverov a nemajú finančnú hotovosť. Hotovosť je potrebná len na zálohovú faktúru prvej etapy, čo je približne 20 % z celej výstavby. Po ukončení prvej etapy banka uhradí faktúru a pokračuje sa výstavba ďalšej etapy s následnou ďalšou fakturáciou.

2. Prefinancovanie celej stavby a následný odpredaj

Zrealizujeme celú výstavbu, postavíme dom, budovu „na kľúč“. Pri prevzatí stavby investor zaplatí faktúru vyčíslenú za celú stavbu.

3. Vybavenie hypotekárneho úveru

Naši spolupracovníci, finanční špecialisti našim klientom vypracujú aktuálne najvýhodnejší hypotekárny úver na trhu z ponuky všetkých dominantných bánk v oblasti hypotéky. Tento nadštandartný kompletný finančný servis je zabezpečený bez skrytých poplatkov s úsporou času, energie, starostí a peňazí klienta.